Шафа інструментальна на 5 ящиків

- В наявності
- Код: ШІ-10/2П/5В
20 544 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для інструментів, 5 висувних ящиків
габаритні розміри:
- ширина 1000 мм
- глибина 500 мм
- висота 1970 мм
Шафа оснащена п'ятьма висувними ящиками на всю ширину, навантаження на ящик 40 кг.
А також двома регульованими по висоті полицями.
Крім того, задня стінка шафи та внутрішня поверхня дверей обладнана перфорацією, на яку можна розмістити навісні аксесуари (не входять у вартість шафи).
Шафа поставляється у зібраному вигляді.
Вага шафи 140 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Шафа інструментальна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Особливості | Повне висування скриньки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1970 мм |
| Вага | 140 кг |
| Товщина матеріалу корпусу | 1 (мм) |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Максимальне навантаження на полицю | 40 кг |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
- Ціна: 20 544 ₴




