Верстак слюсарний однотумбовий

- В наявності
9 348 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстаки з однією тумбою компактні та призначені для обладнання робочих місць в невеликих приміщеннях. Верстаки виготовляються з високоякісної листової сталі. Верстаки з однією тумбою можуть обладнуватися перфорованими панелями, підвісними полицями, освітленням, блоком розеток, тримачами для інструментів та гачками.
Верстаки поставляються у розібраному вигляді, зручному для перевезення.
Дана модель обладнана поличковою тумбою з дверцятами. Має одну стаціонарну та одну регульовану полицю.
Покриття: полімерно-порошкове фарбування з попереднім фосфатуванням.
Стільниця – вологостійка фанера, з різними видами покриттів та чохлів, як додаткове обладнання.

Верстак поставляється в трьох розмірах:
1200 мм
1500 мм
1800 мм
Ціна вказана за верстак 1200 мм з фанерною стільницею (товщина 24 мм)
1200 мм
1500 мм
1800 мм
Ціна вказана за верстак 1200 мм з фанерною стільницею (товщина 24 мм)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип верстака | Однотумбовий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 9 348 ₴




