Універсальний верстак Ширина 2.56 матра

- В наявності
- Код: 44
175 700 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ширина 2560 мм
Комбінований верстак для будь-яких виробничих завданьелектростатичне Покриття полімерне, молоткова фарба, підвищена зносостійкість

Протиударне покриття стільниці
змінне, забезпечує довговічну експлуатаціюВисувні ящики можуть бути доповнені регульованими роздільниками

Сумісність аксесуарів
Ця модель може доповнюватися будь-якими аксесуарами та фурнітурою за Вашим вибором.Освітлення і 2 промислових розетки вже в базовому комплекті!
Розміри: H2050xW2560xD730 мм.
Власна вага: 255 кг без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба.
RAL7040 (сірий) і RAL5020 (синій) (можна замовити інший)
Розмір перфорованої панелі H950xW2480 мм.
Панельна полку W2480xD240 мм
Розмір стільниці W2560xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл з покриттям ПВХ 2 мм (Змінний)
2 закриті розетки з заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення (світильник з перемикається світлодіодною стрічкою 2х11Вт)

Загальні характеристики:
- Верстак розроблений для використання у важких виробничих умовах
- Всі компоненти закріплені на міцному металевому каркасі - це рамний верстак
- Всі електричні і рухливі частини підходять для використання в курній і вологому середовищі.
- Всі ящики і дверці закриваються.
- Щоб ящики не відкривалися самі по собі, використовується система засувок.
- У ящиках використовуються важкі промислові і довговічні несучі сталеві рейки-направляючі
- На ніжках є регулювальні гвинти кульового шарніра для компенсації нерівностей підлоги.
- При бажанні ящики можна розділити перегородкою (додатковий аксесуар)
- Доступний широкий вибір гачків для панелей та аксесуарів (додаткові аксесуари)
- Перед фарбуванням наноситься фосфатування для забезпечення високої стійкості фарби.
- Зерниста порошкова фарба використовується для забезпечення максимальної стійкості до ударів і подряпин.
- Опціонально доступні для використання широкі типи столів.
- Пропонується 2 роки гарантії та підтримка запасними частинами.

Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Ширина | 2560 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Bodur |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Повне висування скриньки | Так |
| Товщина матеріалу корпусу | 2 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Внутрішня полиця | 3 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 175 700 ₴

