Верстак на два робочих місця, 2.5 метра

- В наявності
- Код: 32
160 900 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ширина 2500 мм
Професійний верстат з місцями для роботи сидячи
Ящики і полиці для приладів та інструменту
драйвери з промисловими підшипникамиелектростатичне Покриття полімерне, молоткова фарба, підвищена зносостійкість

Сумісність аксесуарів
Ця модель може доповнюватися будь-якими аксесуарами та фурнітурою за Вашим вибором.Освітлення і 2 промислових розетки вже в базовому комплекті!
Розміри: H2050xW2500xD730 мм.
Власна вага: 205 кг без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба.
RAL7001 (сірий) і RAL7016 (антрацит) (можна замовити інший)
Розмір перфорованої панелі H950xW2419 мм.
Панельна полку W2419xD250 мм
Розмір стільниці W2500xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл з покриттям ПВХ 2 мм (Змінний)
2 закриті розетки з заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення

Загальні характеристики:
- Верстак розроблений для використання у важких виробничих умовах
- Всі компоненти закріплені на міцному металевому каркасі - це рамний верстак
- Всі електричні і рухливі частини підходять для використання в курній і вологому середовищі.
- Всі ящики і дверці закриваються.
- Щоб ящики не відкривалися самі по собі, використовується система засувок.
- У ящиках використовуються важкі промислові і довговічні несучі сталеві рейки-направляючі
- На ніжках є регулювальні гвинти кульового шарніра для компенсації нерівностей підлоги.
- При бажанні ящики можна розділити перегородкою (додатковий аксесуар)
- Доступний широкий вибір гачків для панелей та аксесуарів (додаткові аксесуари)
- Перед фарбуванням наноситься фосфатування для забезпечення високої стійкості фарби.
- Зерниста порошкова фарба використовується для забезпечення максимальної стійкості до ударів і подряпин.
- Опціонально доступні для використання широкі типи столів.
- Пропонується 2 роки гарантії та підтримка запасними частинами.
Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 2500 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 2 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
- Ціна: 160 900 ₴

