Верстак для домашньої майстерні, ширина 1.7 метра

- В наявності
- Код: 67
150 350 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Протиударна поверхня
Стільниця 30 мм з гумованим покриттям 2 мм
Навісне обладнання
Великий вибір сумісних навісних аксесуарів.Освітлення і розетки в стандартній комплектації

Тумба на 5 драйверів
Ящики можуть оснащуватися додатковими роздільниками
Розміри: H2050xW1700xD730 мм.
Власна вага: 178 кг без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба.
RAL5015 (блакитний) і RAL7035 (світло-сірий) (можна змінити)
Розмір перфорованої панелі H950xW1625 мм.
Панельна полку W1625xD240 мм
Розмір стільниці W1700xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл з покриттям ПВХ 2 мм (Змінний)
4 закриті розетки з заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення (світильник з перемикається світлодіодною стрічкою 1x14 Вт)

Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Тип верстака | Трьохтумбовий |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Чохол стільниці | Гума |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 150 350 ₴

