Верстак універсальний для майстерні

- В наявності
- Код: 61
162 500 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Полиці з можливістю перестановки по висоті
для важкого інструменту, коробок.Нішу також можна використовувати для зберігання коліс та дисків

Великий вибір сумісних аксесуарів
Три базові комплекти навішування + можливість комплектувати індивідуально
Інструментальна тумба з драйверами
може бути укомплектована роздільниками та лотками для металовиробів
Розміри: H2050xW2960xD730 мм.
Власна вага: 290 кг, без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба
RAL7035 (світло-сірий) та RAL2004 (помаранчевий) (можна змінити)
Розмір перфорованої панелі H950xW2928 мм.
Панельна полиця W2928xD250 мм
Розмір стільниці W2960xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл із покриттям ПВХ 2 мм. (Змінний)
4 закриті розетки із заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення (світильник з світлодіодною стрічкою 2x14 Вт, що перемикається)

Загальні характеристики:
- Верстак розроблений для використання у важких виробничих умовах
- Всі компоненти закріплені на міцному металевому каркасі- на відміну від дешевого барахла з супермаркетів, цей рамок рамний
- Всі електричні та рухомі частини підходять для використання в курному та вологому середовищі.
- Всі ящики та дверцята замикаються.
- Щоб ящики не відкривалися власними силами, використовується система засувок.
- У ящиках використовуються важкі промислові та довговічні несучі сталеві рейки-напрямні
- На ніжках є регулювальні гвинти шарового шарніра для компенсації нерівностей підлоги.
- За бажання ящики можна розділити перегородкою (додатковий аксесуар)
- Доступний широкий вибір гачків для панелей та аксесуарів (додаткові аксесуари)
- Перед фарбуванням наноситься фосфатування для забезпечення високої стійкості фарби.
- Зерниста порошкова фарба використовується для забезпечення максимальної стійкості до ударів та подряпин.
- Опціонально доступні для використання широкі типи столів.
- Пропонується 2 роки гарантії та підтримка запасними частинами.
Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Тип верстака | Трьохтумбовий |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Чохол стільниці | Гума |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 2960 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 162 500 ₴

