Верстак для мастерской

- В наличии
- Код: 08
137 750 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Верстак для мастерской
Технічні характеристики:
- Розмір H1273xW1860xD530 мм.
- Вага 134 кг без урахування аксесуарів.
- Електростатична порошкова фарба.
- RAL7016 (антрацит) і RAL7011 (темно-сірий) (можна зміннювати)
- H375xW620xD15 мм x1 мм розмір перфорованої панелі.
- H300xW620xD15 мм x1 мм розмір перфорованої панелі.
- W1240xD550 Розмір столу
- 40 мм суцільна панель
- 4 розеток із заземленням 220 В з кришкою. (Клас захисту IP44)
А також великий вибір додаткового обладнання та аксессуарів: тиски, полки, лотки, тримачі тощо
Увага: інструмент та кріплення інструменту в комплект постачання не входять і зображені для ознайомлення.
Гарантія 36 місяців


Варіанти стільниці
Стіл з масиву бука товщиною 30 мм або стіл з МДФ 30 мм, покритий листом нержавіючої сталі 1,20 мм

Широкий асортимент аксесуарів на перфоровану робочу стінку

Інструментальні та поличкові тумби

Можливі кольори корпусу та фасадів
(з корегуванням вартості від стандартної)

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип верстака | Двухтумбовый |
| Материал столешницы | МДФ |
| Чехол столешницы | Металл |
| Тип комплектующего | Блок розеток |
| Тип оборудования | Верстак комбинированный |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Общие параметры | |
| Вес | 134 кг |
| Ширина | 1860 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 1273 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина столешницы | 30 мм |
| Толщина материала корпуса | 1-1.5 (мм) |
- Цена: 137 750 ₴







