Верстак слюсарний ширина 2.6 метра

- В наявності
- Код: 76
171 200 ₴

Великий професійний верстак шириною 2,56 метра.
Глибина 730 мм
Стільниця 30 мм із 2 мм PVH покриттям!

Покриття електростатичне полімерне, підвищена зносостійкість завдяки складу та шару нанесення.

Освітлення та розетки в базовому комплекті!
Розміри: H2050xW2560xD730 мм.
Власний вага: 245 кг без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба.
RAL7016 (темно-сірий) і RAL3020 (червоний) (можна замовити інший)
Розмір перфорованої панелі H950xW2480 мм.
Панельна полку W2480xD250 мм
W2560xD690 Розмір столу
Стандартний МДФ 30 мм + стіл з покриттям ПВХ 2 мм (Змінний)
2 закриті розетки з заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення (світильник з перемикається світлодіодною стрічкою 2x11 Вт)

Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Вага | 245 кг |
| Ширина | 2560 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Чохол стільниці | Гума |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Повне висування скриньки | Так |
| Товщина матеріалу корпусу | 2 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 171 200 ₴

