Стелажі складські оцинковані. Посилений стелаж для складу. 800 кг на полицю

- В наявності
- Код: LS800Z
від 1 396 ₴/кв.м

Ця лінійка стелажів по конструктивним елементам аналогічна Стелажів з полімерної фарбуванням, має аналогічні розміри, товщину профілів і навантаження на ярус зберігання.
Але ціна в середньому на 25-30% нижче!
Стелаж складається з:
1. Рама стелажа - дві колони з профілю складного перерізу, з'єднані системою діагональних зв'язків.
2. Підп'ятник - служить для розподілу навантаження на поверхню підлоги, а також для кріплення стелажа до підлоги анкерами.
3. З'єднувач спарених лав - для додання системі додаткової жорсткості
4. Ребра жорсткості полиці - розподіляють навантаження на всю площу полиці, додатково скріплюють траверси стелажа
5. Траверса - основний несучий елемент стелажа. У цій серії пропонуються траверси різної довжини і навантаження
6-9. Поличний настил - від стандартного шліфованого ДСП до металевої полиці (оцинкована полку або з полімерним покриттям).
Полиця з сітки поставляється для проектів від 1500 погонних метрів стелажів.

Металеві оцинковані стелажі
Призначені не тільки для великих складів. Вони також можуть використовуватися для невеликих магазинів, торгових павільйонів, майстерень, СТО, відділів Головного Механіка на підприємстві.
Крім того, дана конструкція дає можливість індивідуального творчого підходу!
Ми робимо з таких профілів стелажі для гаража, розкрійні столи та верстаки!


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна висота стелажа | 5000 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 1250 мм |
| Навантаження на ярус зберігання | 4000 кг |
| Крок перестановки ярусів | 70 мм |
| Товщина рами стелажа | 1.5 мм |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальне навантаження на полицю | 800 кг |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 4000 кг |
- Ціна: від 1 396 ₴/кв.м

