Стелаж для складу. 800 кг на полицю

- В наявності
- Код: LS800P
від 1 382 ₴/кв.м
Стелажі цієї серії призначені для складів запчастин, канцтоварів, побутової хімії – скрізь, де зберігається важкий товар.
Рама стелажу виготовлена з металу 1.5 мм, має складну геометрію, що забезпечує здатність до 4 тонн на одну секцію стелажа.


Стандартна висота рами стелажу – від 2 метрів. Максимальна висота – 6 метрів.
Глибина рами 50, 60, 70, 80, 90 см
Ширина секцій – від 1.2 до 2.5 метра.

Стелажі для складу виготовляються двох видів: з оцинкованого металу та з полімерним покриттям. Технічні параметри та навантаження ідентичні.

Стелажі цієї серії підходять для зберігання всіляких товарів: від одягу в тюках, до коробок з автотоварами, а також зберігання агрегатів, деталей, прес-форм, акумуляторів і т. д.
Стелаж складається з:
1. Рама стелажу - дві колони з профілю складного перетину, з'єднані системою діагональних зв'язків.
2. Підп'ятник – служить для розподілу навантаження на поверхню підлоги, а також для кріплення стелажу до підлоги анкерами.
3. З'єднувач спарених рядів – для надання системі додаткової жорсткості
4. Ребра жорсткості полиці - розподіляють навантаження на всю площу полиці, додатково скріплюють траверси стелажу
5. Траверса - основний несучий елемент стелажу. У цій серії пропонуються траверси різної довжини та навантаження.
6-9. Поличний настил - від стандартного шліфованого ДСП до металевої полиці (оцинкована полку або з полімерним покриттям).
Полиця з сітки поставляється для проектів від 1500 погонних метрів стелажів.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна висота стелажа | 1250 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 800 кг |
| Крок перестановки ярусів | 70 мм |
| Максимальна висота стелажа | 5000 мм |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина рами стелажа | 1.5 мм |
| Навантаження на ярус зберігання | 4000 кг |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 4000 кг |
- Ціна: від 1 382 ₴/кв.м










